Seçkin Hurda Metal

Tüm Hurda Metal Alımlarınız İçin İstanbul Başakşehir de Güvenilir Hurdacı Seçkin Hurda Metal Geri dönüşüm Firması Olarak Hizmetinizdeyiz.

İletişim

Zamak Hurda Alımı

İstanbul Zamak Hurda Alımı

Zamak Hurda Alımı

Zamak Hurda Nedir ?

Zamak bir metal alaşımdır ve ana bileşenlerini çinko, aluminyum, magnezyum ve bakır oluşturur. Bu metaller değişik sertlikte alaşımlarda, değişik zamaklarda (Zamak 3 - Zamak 5, vb.), degişik oranlarda bulunur.
The New Jersey Zinc Company tarafından 1920'lerde bulunan Zamak, Almanca çinko (Zink), alüminyum (Aluminium), magnezyum (MAgnesium) ve bakırın (Kupfer) baş harflerinden oluşturulmuş bir isimdir. Son derece sağlam kopmaya, esnemeye, kırılmaya dayanıklı bir alaşımdır. Dünyanın pek çok ülkesinde üretilir. Türkiye'de pek çok üreticisi vardır. Hindistan ve Çin'de çok fazla üretilir ve satılır.
Zamak pres dökümde kullanılan bir malzemedir. Günümüz diliyle söylersek metal enjeksiyon sanayisinde çok yaygın kullanılır. Bazı ülkelerde MAZAK adıyla tanınır.

Zamak Hurda Alımı

Zamak metali çinko, bakır, magnezyum ve alüminyum alaşımından oluşan bir metal türüdür. Zamak nerelerde kullanılır? Pek çok alanda kullanımı vardır? Otomotiv sektöründe, mutfak malzemelerinde, mobilya aparatlarında, banyo aksesuarlarında ve çeşitli elektronik aletlerde kullanılır. Elinizde zamak hurdası oluştuğunda hiç vakit kaybetmeden Seçkin Hurda Metal firmamızı arayabilir ve hurdalarınızı satabilirsiniz. Zaman hurdası fiyatları hakkında bilgi almak için de bizi arayabilirsiniz. Firmamız Hasret Hurdacılık 7 gün 24 saat sizlere hizmet sunar. Adresinizden tüm hurda türleriniz alınır. Bizimle hem telefon numaramızdan hem de sitemizdeki iletişim formlarından irtibat kurabilirsiniz. Her nevi hurda için hemen arayın.

Zamak Hurda Fiyatları

Zamak Hurda Alımı Fiyatları Hakkında En güncel bilgi için Seçkin Hurda Metal Ailesi Olarak Yanınızdayız. Tüm Türkiye Geneli En İyi Zamak Hurda Alımı ve Zamak Hurda Satımı Fiyatları İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. Profesyonel ve Güvenilir Hurda Alımı için Seçkin Hurda Metal Çalışma Arkadaşlarımız Sizlere bir Telefon kadar Yakın.

Zamak Hurda Alımı İstanbul, Zamak Hurda Fiyatları, Zamak Hurda Fiyatı, Zamak Hurda Satış Fiyatları, Zamak Hurda Fiyatı 2022, Güvenilir Hurdacı, İstanbul Hurdacı, Güvenilir Hurdacı İstanbul Denildiğinde Seçkin Hurda Metal Hizmetinizde.