Seçkin Hurda Metal

Tüm Farbrika Yıkımı ve Fabrika Sökümü İçin İstanbul da Güvenilir Yıkım Firması Seçkin Hurda Metal Geri dönüşüm Firması Olarak Hizmetinizdeyiz.

İletişim

Fabrika Sökümü

İstanbul Fabrika Yıkımı

Fabrika Yıkımı

Fabrika Sökümü

Ömrünü tamamlamış veya yenilenmesi gereken fabrika, bina, tesis, şantiye, depo ve diğer yerleşim birimlerinin montajı, demontajı, yer değiştirilmesini veya üretim hatlarında teknik veya ekonomik ömrünü tamamlamış makine ve teçhizat hurdalarının alımı satımı hizmetlerini de sağlamaktayız. Bu hizmetlerin yanı sıra üretim faaliyetleri sonucu ortaya çıkan atıkların denetlenip kontrol altına alınması ve her nevi metal hurdalarının alımlarını yapmaktayız.

Fabrika Yıkımı

Hasarlı ya da çeşitli sebeplerden dolayı yıkılması gereken yapıların, kontrollü yıkımlarını gerçekleştirmekteyiz. Yıkım işleri, iş sağlığı ve güvenliği ile ekosistemin korunması açısından yüksek risk taşıyan işler kapsamındadır. Her yapının inşa projesi kendine özgü olduğu gibi, yıkımları da birbirlerinin aynısı değildir. Yapılar özellikleri nedeniyle farklı riskler taşıyabilir ve bunların yıkımları uzmanlık gerektirir. Bugüne kadar farklı riskler taşıyan yıkım işlerini gerçekleştiren firmamızın uyguladığı yıkım teknikleri, projelere bağlı detayları ile sunulmuştur.
Ömrünü tamamlamış fabrika ve tesis sökmek tecrübe ve uzmanlık gerektirir.

Fabrika Yıkım ve Fabrika Söküm Fiyatları

Fabrika Sökümü ve Fabrika Yıkımı Hakkında En güncel bilgi için Seçkin Hurda Metal Ailesi Olarak Yanınızdayız. Tüm Türkiye Geneli En İyi Çinko Hurda Alımı ve Çinko Hurda Satımı Fiyatları İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. Profesyonel ve Güvenilir Hurda Alımı için Seçkin Hurda Metal Çalışma Arkadaşlarımız Sizlere bir Telefon kadar Yakın.

Fabrika Sökümü, Fabrika Yıkımı, Fabrika Yıkımı İstanbul, Fabrika sökümü yapan firmalar, Ömrünü Tamamlamış Fabrika Sökümü ve Yıkımı, Kontrollü Yıkım Firması, Güvenilir Yıkım Firması, Tesis Yıkımı Güvenilir Fabrika ve Tesis Yıkım Firması İstanbul Denildiğinde Seçkin Hurda Metal Hizmetinizde.