Seçkin Hurda Metal

Tüm Hurda Metal Alımlarınız İçin İstanbul Başakşehir de Güvenilir Hurdacı Seçkin Hurda Metal Geri dönüşüm Firması Olarak Hizmetinizdeyiz.

İletişim

Alüminyum Talaşı Alımı

İstanbul Alüminyum Talaşı Alımı

Alüminyum Talaşı Hurdası Alımı

Alüminyum Talaşı Nedir ?

Alüminyum talaşı hurdası torna atölyelerinde kalıp ve diğer işlenen ürünlerin cnc ve torna makinelerinde işlenirken yüzeyinden aşınarak ayrılan parçalarıdır. Hurda demir alüminyum ya da diğer tüm madeni hurdalardan daha düşük bir fiyattan alınıp satılır. Zira talaş hurdası sadece alüminyum madeninden değil tüm metallerden elde edilmektedir. Seçkin Hurda Metal Ailesi olarak her çeşit atık talaş hurdalarının alımı, alüminyum talaşı alımı, ayrıştırılması, geri dönüşümü ve satışının yapılması işlemlerini tek elden yapmaktayız.

Alüminyum Hurda Talaşı Alımı

Alüminyumların imalat sonrası cnc ve torna gibi makinelerden çıkan artık ürünlerine Alüminyum hurda talaşı adı verilir. Alüminyum metalinin hurda olarak değerlendirilen arta kalan kısmı hurda talaşına dönüştürülmektedir. Alüminyum hurda talaşı elde edebilmek için genel olarak makineler kullanılır. Ayrıca torna makineleri Alüminyum u işledikleri zaman metalin yüzey kısmından ayrılan parçalar Alüminyum gibi hurda talaşı meydana getirirler. Hurdalardan elde edilen talaş sadece Alüminyum madeninden elde edilmemektedir. Hurdalardan elde edilen talaş eritilerek tekrardan metal elde edilebilir ancak bu işlem yapılmadan önce ayrıştırma işlemi yapılarak geri dönüşümü sağlanır. Alüminyum hurda talaşı hurda sınıfına giren metallerden fiyat olarak düşük değerlerden satılabilir bunun temel nedeni hurda talaşlarının farklı maddeler içerebilmesidir. Hurda talaşlarının farklı içerikleri olabileceğini belirttik o zaman hangi maddelerin hurda sınıfında değerlendirilebileceği konusunda şunları belirtebiliriz; Alüminyum dışında bakır ve kurşun gibi metallerden hurda olabilir. Ayrıca Alüminyum hurda talaşı için otomobil parçaları kullanılabilir, metaller dışında kartonlar, kağıtlar, plastikler ve cam ürünleri de hurda olabilir, tahtalar da geri dönüşümü sağlanabilen hurda sınıfına girebilir.

Alüminyum Talaşı Fiyatları

Alüminyum Talaşı Alımı Fiyatları Hakkında En güncel bilgi için Seçkin Hurda Metal Ailesi Olarak Yanınızdayız. Tüm Türkiye Geneli En İyi Alüminyum Talaşı Alımı ve Alüminyum Talaşı Satımı Fiyatları İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. Profesyonel ve Güvenilir Hurda Alımı için Seçkin Hurda Metal Çalışma Arkadaşlarımız Sizlere bir Telefon kadar Yakın.

Alüminyum Talaşı Alımı İstanbul, Alüminyum Talaşı Fiyatları, Alüminyum Talaşı Fiyatı, Alüminyum Talaşı Satış Fiyatları, Alüminyum Talaşı Fiyatı 2022, Güvenilir Hurdacı, İstanbul Hurdacı, Güvenilir Hurdacı İstanbul Denildiğinde Seçkin Hurda Metal Hizmetinizde.