Seçkin Hurda Metal

Tüm Hurda Metal Alımlarınız İçin İstanbul Başakşehir de Güvenilir Hurdacı Seçkin Hurda Metal Geri dönüşüm Firması Olarak Hizmetinizdeyiz.

İletişim

Teneke Hurda Alımı

İstanbul Teneke Hurda Alımı

Teneke Hurda Alımı

Teneke Hurda Nedir ?

Teneke hurdaları çeşitli formlarda bulunabilir. Kola tenekesi, zeytinyağı tenekesi, peynir ve reçel kutu tenekeleri gibi tenekeler vardır.
Teneke hurdaları insanlar tarafından tüketilen ve kullanılan hurdalardır. Böyle olması doğaya çok sayıda atılmasına neden olur. Teneke hurdası alan hurdacı bu tenekeleri toplar ve geri dönüşüme kazandırır. Sağa sola baktığımızda çok sayıda yağ tenekesi gibi hurdalar görülür.
Özellikle ormanlık ve yol kenarlarında görülen bu teneke hurdalarını lütfen teneke hurdası alan yerler ile hemen satı. Bu tenekeler sonuçta bir hurda ve doğayı kirletmektedir. Kendi köy ve ilçenizi sakın kirletmeyin. Eğer yol kenarlarında hurda teneke görürseniz toplayın ve satışını gerçekleştirin.

Teneke Hurda Alımı

Hurda tenekeler geri dönüşüm aşamalarına geçerken ilk önce temizleme işlemine tabi tutulmaktadır. Bu aşamada teneke kutu temizlenmektedir. Ardından ise temizlenen teneke kutular pres makinesiyle ezilmektedir. Böylelikle alan tasarrufu sağlanmak amaçlanmaktadır.
Presten geçtikten sonra ise alüminyum eritme tesislerine gönderilmektedir. Bu işlemin ardından ise toplanan hurda tenekeler alüminyum külçeler haline getirilmekte ve işlenmektedir. Üretilen külçeler ise çeşitli parçalara bölünerek farklı yerlerde kullanılmaktadır. Özellikle araba yedek parçaları, korniş, beyaz eşya parçası, dekoratif amaçlı süs eşyalarının üretiminde bu geri dönüştürülmüş hurda tenekeler kullanılabilmektedir. İşçilik ve yatırım maliyeti oldukça düşük olan hurda teneke kutularının geri dönüşümüyle birlikte ülke ekonomisine yüksek kazançlar katkısı yapılabilmektedir.
Ülke ekonomisine ve çevre sağlığına olumlu etkileri olan hurda teneke kutular tüm bu aşamaların ardından ise hem birçok farklı alanda kullanılabilen parçalar haline gelmektedir. Hem de ekonomik bir prosesten geçtiği için hem ülke ekonomisine hem de firmaların ekonomileri üstünde olumlu etkilerin oluşmasına neden olmaktadır. Böylelikle de hem ülke hem şirketler hem de bireyler kazançlı olmaktadır. Çünkü her şey istenilen şekilde ilerlediği takdirde hurda teneke kutular birkaç kez kullanılabilir hale gelmekte ve üretim maliyetleri düşmektedir. Aynı zamanda da doğaya karışan ve toprağı zehirleyen bir atık olmadığı içinde doğaya da fayda sağlamaktadır.

Teneke Hurda Fiyatları

Teneke Hurda Alımı Fiyatları Hakkında En güncel bilgi için Seçkin Hurda Metal Ailesi Olarak Yanınızdayız. Tüm Türkiye Geneli En İyi Teneke Hurda Alımı ve Teneke Hurda Satımı Fiyatları İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. Profesyonel ve Güvenilir Hurda Alımı için Seçkin Hurda Metal Çalışma Arkadaşlarımız Sizlere bir Telefon kadar Yakın.

Teneke Hurda Alımı İstanbul, Teneke Hurda Fiyatları, Teneke Hurda Fiyatı, Teneke Hurda Satış Fiyatları, Teneke Hurda Fiyatı 2022, Güvenilir Hurdacı, İstanbul Hurdacı, Güvenilir Hurdacı İstanbul Denildiğinde Seçkin Hurda Metal Hizmetinizde.